Кошик
1 відгук
Меблевий салон "DEL MAR"
+380 (67) 102-62-84

Що таке МДФ?

Що таке МДФ?

Деревоволокнистих плит середньої щільності (МДФ (англ. Medium Density Fiberboard, MDF) — плитний матеріал, що виготовляється методом сухого пресування дрібнодисперсного деревної стружки (точніше, деревини, подрібненої до рівня волокон) при високому тиску і температурі. Сполучною елементом є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Особливо відзначимо, що в МДФ-плит HE використовуються шкідливі для здоров'я епоксидні смоли і фенолу.

Промислове виробництво МДФ було розпочато в США в 1966 році. У Росії випуск був початий тільки в 1997. Лідером по виробництву МДФ в світі є Китай.

В процесі виробництва МДФ можна надавати спеціальні властивості: вогнестійкість, біостійкість, водостійкість. Міцність МДФ в 1.8-2 рази вище міцності деревинностружкових плит (ДСП). Висока міцність, щільність і однорідність дозволяють обробляти МДФ так само, як натуральне дерево, зокрема фрезерувати. Деякі фахівці не без підстав стверджують, що меблі, виготовлені з МДФ за деякими показниками більш довговічна, ніж меблі з натуральної деревини (масиву). В процесі виробництва корпусних меблів з МДФ створюються профілі рамок фасадів, фільонки, кришки комодів і тумбочок, стільниці та ін

Вологостійкий МДФ, не міняє форму при дії температури, а також стійкий до механічних впливів. Тому МДФ широко використовується при виготовленні кухонних меблів, так як дуже добре переносить вплив кухонного пара, не коробиться і не розбухає. Висока стійкість МДФ до механічних дій дозволяє використовувати його при виготовленні фасадів для кухонних меблів. Завдяки стійкості до різних грибків і мікроорганізмів вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

На сьогоднішній день МДФ є кращим за співвідношенням ціна-якість матеріалом у світовій меблевої індустрії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner