Кошик
1 відгук
Меблевий салон "DEL MAR"
+380 (67) 102-62-84

Захисні наматрацники

тел. +38(098)980-34-15

 

Захисні вологостійкі і стьобані (прошивні) наматрацники від світового лідера на ринку ЕКО-товарів іспанської компанії "COTOBLAU"

Компанія COTOBLAU спеціалізується на виробництві різних типів наматрацників:

• вологонепроникних
• захисних наматрацників
• чохлів матраців
• натяжних і непромокальних простирадлом
• захисних і непромокальних наволочок для подушок

    Компания COTOBLAU была основана в 2002 году её генеральным директором Кандидом Пенальба Пейро. С самого начала ориентирами фирмы были комфорт, здоровье и качество всех продуктов. COTOBLAU зарегистрировала марку COTOPUR для создания новой коллекции стеганных (прошивных) наматрасников и защитных наматрасниковCOTOBLAU хорошо известна и узнаваема на рынках продуктов для матрасов в Греции, Италии, Дании, Англии, Ирландии, Польше и Украине. Немного позднее компания вышла на рынки Мексики, Арабских Эмиратов и Японии.

    В 2009 компания запустила новую марку, KAMASANA, специализирующуюся на товарах для здоровья со знаками «Эко-Текстиль»/ “OEKO-TEX Standard 100” и «Зелёный продукт»/ “Made in Green”.

    В настоящее время компания располагает производственными мощностями, которые способны производить 5500м2 изделий в день. Все производственные мощности компании находятся в Испании. Фабрика не практикует перенос производства и линий в другие страны Европы и Азии.

Виробничі потужності здійснює випуск продукції на основі високих європейських стандартів. Компанія використовує тільки сертифіковану сировину таких відомих брендів як Sanitized, Teflon, Sanfor, Amicor.

Компанія COTOBLAU пропонує своїм клієнтам найвищу якість всіх її продуктів, що є основною характеристикою бренду. Для гарантії комфортного і гігієнічного відпочинку застосовуються сучасні технології, що відповідають світовим стандартам і запитам ринку. COTOBLAU має дві великі лінії продуктів: Cotopur і Kamasana.

Для постійного інноваційного розвитку якісного продукту і гарантії його безпеки Cotoblauтесно співпрацює з Інститутом Технології Текстилю (AITEX) (Асоціація текстильної промисловості була створена в 1985 році з ініціативи регіонального уряду Валенсії. В даний час, AITEX, є провідним центром досліджень в області інновацій технічних послуг і сучасних технологій для виробництва текстильних матеріалів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner